Italux Noris PLF-82738-38W-WO Plafondlamp 3x38W/LED 3000K 1250lm IP20
Van: Italux | SKU#: PLF-82738-38W-WO
UwagiBP. De prijs komt niet in aanmerking voor extra kortingen.
DostępnośćBeschikbaarheid: 50 stuks
WysyłkaLevertijd: 1-3 werkdagen
100% VEILIGE LEVERING
Of uw geld terug gegarandeerd.
Snel, eenvoudig en voordelig retourneren!
Moderne stijl lamp.
Product bestemd voor binnengebruik.
Armatuur in de kleur 3000K.
bulb
Ingebouwde LED-lichtbron inbegrepen.
Beschermingsklasse IP20.
Beschermingsklasse IP20-armatuur (bestand tegen stof en andere kleine vaste deeltjes 2, tegen water 0). Dit betekent dat het armatuur geen verhoogde bescherming tegen water heeft en dat de toegang tot armatuuronderdelen voor kleine elementen op niveau 2 in een schaal van 8 is beveiligd. Dergelijke armaturen zijn meestal bedoeld voor binnengebruik.
Het product bevindt zich in het magazijn van de fabrikant.
Meer informatie
Fabrikant Italux
Naam van de productfamilie Noris
Fabrikantsnummer PLF-82738-38W-WO
Type Plafondarmaturen
Stijl Modern
Doel Intern
EAN 5902854539895
Ingangsspanning 230V
Vermogen 38W
Kleurtinten Tinten zwart
Kleur van het product Zwart
Materiaal Aluminium, Hout, Kunststof, Staal
Lichtkleur Warm wit 3000K
Temperatura barwowa (K) 3000K
Aantal lichtbronnen 3
Sokkel LED
Vermogen 3x38W/LED