Italux Alata PLF-72836-230R-18W-WH Plafondlamp 1x18W/LED 2800K|4000K|6000K 1800lm IP20
Van: Italux | SKU#: PLF-72836-230R-18W-WH
UwagiVoor dit product krijg je korting volgens de kortingslijst.
DostępnośćBeschikbaarheid: 30 stuks
WysyłkaLevertijd: 1-3 werkdagen
100% VEILIGE LEVERING
Of uw geld terug gegarandeerd.
Snel, eenvoudig en voordelig retourneren!
Moderne stijl lamp.
Product bestemd voor binnengebruik.
bulb
Ingebouwde LED-lichtbron inbegrepen.
Beschermingsklasse IP20.
Beschermingsklasse IP20-armatuur (bestand tegen stof en andere kleine vaste deeltjes 2, tegen water 0). Dit betekent dat het armatuur geen verhoogde bescherming tegen water heeft en dat de toegang tot armatuuronderdelen voor kleine elementen op niveau 2 in een schaal van 8 is beveiligd. Dergelijke armaturen zijn meestal bedoeld voor binnengebruik.
Het product bevindt zich in het magazijn van de fabrikant.
Meer informatie
Fabrikant Italux
Naam van de productfamilie Alata
Fabrikantsnummer PLF-72836-230R-18W-WH
Type Plafondarmaturen
Stijl Modern
Doel Intern
EAN 5902854537389
Ingangsspanning 220V
Vermogen 18W
Kleurtinten Tinten wit
Kleur van het product Wit
Materiaal Kunststof
Lichtkleur Verstelbaar
Temperatura barwowa (K) 2800K|4000K|6000K
Aantal lichtbronnen 1
Sokkel LED
Vermogen 1x18W/LED