Maytoni ALFA LED DL043-01-10W3K-D-SQ-W Inbouwspot 1x10W/LED 3000K 500LM IP20
Laagsteprijsgarantie!
Van: Maytoni | SKU#: DL043-01-10W3K-D-SQ-W
DostępnośćBeschikbaarheid: 4 stuks
WysyłkaLevertijd: 3-7 werkdagen
100% VEILIGE LEVERING
Of uw geld terug gegarandeerd.
Snel, eenvoudig en voordelig retourneren!
Moderne stijl lamp.
Product bestemd voor binnengebruik.
Werkt met LED.
Armatuur in de kleur 3000K.
bulb
Ingebouwde LED-lichtbron inbegrepen.
Beschermingsklasse IP20.
Beschermingsklasse IP20-armatuur (bestand tegen stof en andere kleine vaste deeltjes 2, tegen water 0). Dit betekent dat het armatuur geen verhoogde bescherming tegen water heeft en dat de toegang tot armatuuronderdelen voor kleine elementen op niveau 2 in een schaal van 8 is beveiligd. Dergelijke armaturen zijn meestal bedoeld voor binnengebruik.
Het product bevindt zich in het magazijn van de fabrikant.
Meer informatie
Fabrikant Maytoni
Naam van de productfamilie Alfa LED
Fabrikantsnummer DL043-01-10W3K-D-SQ-W
Type Inbouwspots
Stijl Modern
Doel Intern
EAN 4099776022442
Energielabel A
Rodzaj ściemniania Dimfunctie
Ingangsspanning 230V
Vermogen 10W
Montagemethode Inbouw
Werkt het met LED? Ja
Kleurtinten Tinten wit
Kleur van het product Wit
Materiaal Aluminium, Kunststof
Lichtkleur Warm wit 3000K
Temperatura barwowa (K) 3000K
Aantal lichtbronnen 1
Sokkel LED
Vermogen 1x10W/LED