Maytoni ALFA LED C064CL-L12B4K-D Opbouwspot 1x12W/LED 4000K 900LM IP20
Laagsteprijsgarantie!
Van: Maytoni | SKU#: C064CL-L12B4K-D
DostępnośćBeschikbaarheid: Dit product is momenteel niet beschikbaar.
Data dostawyLeverdatum: Onbekend
WysyłkaLevertijd: Neem contact op met de klantenservice om de leveringsdatum te bevestigen.
100% VEILIGE LEVERING
Of uw geld terug gegarandeerd.
Snel, eenvoudig en voordelig retourneren!
Moderne stijl lamp.
Product bestemd voor binnengebruik.
Werkt met LED.
Armatuur in de kleur 4000K.
bulb
Ingebouwde LED-lichtbron inbegrepen.
Beschermingsklasse IP20.
Beschermingsklasse IP20-armatuur (bestand tegen stof en andere kleine vaste deeltjes 2, tegen water 0). Dit betekent dat het armatuur geen verhoogde bescherming tegen water heeft en dat de toegang tot armatuuronderdelen voor kleine elementen op niveau 2 in een schaal van 8 is beveiligd. Dergelijke armaturen zijn meestal bedoeld voor binnengebruik.
Het product bevindt zich in het magazijn van de fabrikant.
Meer informatie
Fabrikant Maytoni
Naam van de productfamilie Alfa LED
Fabrikantsnummer C064CL-L12B4K-D
Type Opbouwspots
Stijl Modern
Doel Intern
EAN 4099776022909
Energielabel A
Rodzaj ściemniania Dimfunctie
Ingangsspanning 230V
Vermogen 12W
Montagemethode Onderbouw
Werkt het met LED? Ja
Kleurtinten Tinten zwart
Kleur van het product Zwart
Materiaal Aluminium, Kunststof
Lichtkleur Neutraal wit 4000K
Temperatura barwowa (K) 4000K
Aantal lichtbronnen 1
Sokkel LED
Vermogen 1x12W/LED