LP-8102/1C-12W GD_Platillo_Light Prestige
Light Prestige Platillo LP-8102/1C-12W GD Plafondlamp 1x12W/LED 3000K 1140 lm IP20
LP-8102/1C-12W WH_Platillo_Light Prestige
Light Prestige Platillo LP-8102/1C-12W WH Plafondlamp 1x12W/LED 3000K 1140 lm IP20
Light Prestige Platillo LP-8102/1C-12W BK Plafondlamp 1x12W/LED 3000K 1140 lm IP20
Van: Light Prestige | SKU#: LP-8102/1C-12W BK
UwagiVoor dit product krijg je korting volgens de kortingslijst.
DostępnośćBeschikbaarheid: Dit product is momenteel niet beschikbaar.
Data dostawyLeverdatum: Onbekend
WysyłkaLevertijd: Neem contact op met de klantenservice om de leveringsdatum te bevestigen.
100% VEILIGE LEVERING
Of uw geld terug gegarandeerd.
Snel, eenvoudig en voordelig retourneren!
Moderne stijl lamp.
Product bestemd voor binnengebruik.
Werkt met LED.
Armatuur in de kleur 3000K.
bulb
Ingebouwde LED-lichtbron inbegrepen.
Beschermingsklasse IP20.
Beschermingsklasse IP20-armatuur (bestand tegen stof en andere kleine vaste deeltjes 2, tegen water 0). Dit betekent dat het armatuur geen verhoogde bescherming tegen water heeft en dat de toegang tot armatuuronderdelen voor kleine elementen op niveau 2 in een schaal van 8 is beveiligd. Dergelijke armaturen zijn meestal bedoeld voor binnengebruik.
Het product bevindt zich in het magazijn van de fabrikant.
Meer informatie
Fabrikant Light Prestige
Naam van de productfamilie Platillo
Fabrikantsnummer LP-8102/1C-12W BK
Type Plafondarmaturen
Stijl Modern
Doel Intern
EAN 5907796369654
Ingangsspanning 230V
Vermogen 12W
Montagemethode Plafondmontage
Werkt het met LED? Ja
Kleurtinten Tinten zwart
Kleur van het product Zwart
Materiaal Aluminium
Lichtkleur Warm wit 3000K
Temperatura barwowa (K) 3000K
Aantal lichtbronnen 1
Sokkel LED
Vermogen 1x12W/LED